Powered by Smartsupp
+421 2 59 39 81 11

Pripojte sa k našej letnej výzve „Každý krok pomáha“ a podporte nadáciu Spolu s odvahou, ktorá pomáha vážne chorým deťom. Každý kilometer, ktorý prejdete či už pešo, na bicykli, kolobežke alebo inou formou fyzickej aktivity, prinesie finančnú pomoc deťom, ktoré to potrebujú.

Ako to funguje?

Trvanie: od 1. júla 2024 do 31. augusta 2024.

Evidencia kilometrov: Zaznamenávajte počet kilometrov prejdených počas turistiky, bicyklovania, kolobežkovania, chôdze alebo iných fyzických aktivít a do 2. septembra 2024 nahláste svoje prejdené kilometre prostredníctvom formulára nižšie.

Každý váš kilometer premení Eximbanka na finančný príspevok – 0,05 € za každý kilometer.

Zapojte sa a urobte niečo pre svoje zdravie aj pre deti, ktoré potrebujú podporu. Vaša účasť je dobrovoľná a môžete sa zapojiť kedykoľvek počas trvania výzvy.

Evidujte svoje kilometre a priebežne nám posielajte fotky, videá zo svojich aktivít na mail: event@eximbanka.sk

Čo s nazbieranými kilometrami?

Celková suma zodpovedajúca zaregistrovaným kilometrom, ktoré boli premenené na eurá, bude po skončení výzvy odovzdaná nadácii Spolu s odvahou a budú použité v rámci programu S odvahou v nemocnici. EXIMBANKA SR sa zaväzuje transparentne informovať zamestnancov o výsledkoch výzvy a o odovzdaní finančného príspevku. Zároveň kolegovia, ktorí budú mať na svojom „konte“ najviac kilometrov dostanú diplom.

Pomôžte nám pomáhať – každý váš krok sa počíta!

Tu zadajte svoju aktivitu.


Zatiaľ sme spolu vyzbierali 5296.00 km, čo je v prepočte 264.80 EUR.

Posledné záznamy.

Kumulatívne dáta